Genel Güncel Siyaset

Yıldız; Cumhur İttifakı Samimi Değil.!

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi grubunun emekliler için TBMM’nde verdiği seyyanen zam teklifinin iktidar ve ortakları tarafından reddedildiğini belirtti. İktidardan zaten bir şey beklemediklerini; iktidar..

Yıldız; Cumhur İttifakı Samimi Değil.!

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, Saadet Partisi grubunun emekliler için TBMM’nde verdiği seyyanen zam teklifinin iktidar ve ortakları tarafından reddedildiğini belirtti.
İktidardan zaten bir şey beklemediklerini; iktidar ortaklarının da timsah gözyaşı döktüklerine vurgu yaptığı konuşmasının devamında eleştirilerine şu sözlerle devam etti.
‘Seçim öncesinde emekliye verilen zamların seçim yatırımı olduğu zaten aşikârdı. En düşük emekli maaşı olan 7500 TL para ile ülkenin bu şartlarında bırakın bir ay geçinmeyi on günü çıkartamazsınız. Seçim meydanlarında söz verenlerin, atıp tutanların, asıl amacının seçimi kazanmak olduğu bir kez daha görüldü; fakat bu millet bunu haketmiyor. Milletimiz, varlık içerisinde yokluk çekiyor. Ülkede yaşanan israf ve yanlış alınan ya da alınmayan kararlar neticesinde buralara geldik ve bu ceremeyi maalesef millet çekiyor.’
HAYRA MOTOR ŞER’RE FREN OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
‘Partimizin, Gelecek Partisi ile birlikte TBMM’nde kurmuş olduğu grup sayesinde artık biz de söz hakkına sahibiz. Doğruları söylemeye, güçlünün değil haklının yanında olmaya, ezenin değil ezilenin yanında olmaya devam edeceğiz. Milletimiz müsterih olsun. Elbette bu zor günlerinde sonu gelecek. Bu ülkenin her ferdi hakettiği insanca yaşam seviyesine kavuşacak SAADET’e ulaşacak.’ diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL