Güncel

Zafer Partisi Gemlik İlçe Başkanı Nilüfer Toprakçı 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Toprakçı kutlama açıklamasında: “Önlerine çıkan tüm engellere rağmen, yılmadan usanmadan ve özveriyle görevlerini yerine getiren,doğru haber ve tarafsızlık ilkesiyle kalemlerini satmayan ve basin hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve..

Zafer Partisi Gemlik İlçe Başkanı Nilüfer Toprakçı 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Toprakçı kutlama açıklamasında:

“Önlerine çıkan tüm engellere rağmen, yılmadan
usanmadan ve özveriyle görevlerini yerine getiren,doğru haber ve tarafsızlık ilkesiyle kalemlerini satmayan ve basin hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız; özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir.

Gerek ülkemizin gerekse Bursa’mızın her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ilimiz ve ilcemizin gelismesine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.
Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için cesurca ,zor sartlar da özveri ile çalışan, yerelden ulusala, tüm basın çalışanlarımizin “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayrami”nı kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dileriz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL