Güncel

Zafer Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

  Hafta sonu Gemlik İskele Meydanında gerçekleştirilen parti tanıtım ve üyelik kazanım çalışmalarıyla ilgili Bilgi veren İlçe Başkanı Toprakçı ; Vatandaşlarımıza Zafer Partisi Genel Başkanımız Prof.Dr.Ümit Özdağ’ın ve bizlerin çalışmaları..

Zafer Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.

 

Hafta sonu Gemlik İskele Meydanında gerçekleştirilen parti tanıtım ve üyelik kazanım çalışmalarıyla ilgili Bilgi veren İlçe Başkanı Toprakçı ;
Vatandaşlarımıza Zafer Partisi Genel Başkanımız Prof.Dr.Ümit Özdağ’ın ve bizlerin çalışmaları hakkında hemşehrilerimize bilgi verdik.
Zafer Partisi Gemlik İlçe Başkanlığımızın “Üye kayıt” Stant çalışmaları, ilçemizin farklı bölgelerinde tüm hızıyla sürüyor.

“ZAFER PARTİ AİLESİNE KATILIMLAR DEVAM EDİYOR”

Zafer Parti ailemiz daha da büyüyor. Her geçen gün partimize üye kazandırmaya devam ediyoruz. Standımıza gelerek farklı partilerde olduklarını ve istifa ettiklerini söyleyerek bize üye olmak ve bizlerle yol yürümek istediğini söyleyen çok sayıda vatandaşımız oldu ,varolsunlar.
Halkımızın ilgisi ve teveccühu yoğundu. Halkımızın büyük teveccühlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Zafer Gençlerimiz de 26 Ağustos saat 05:30’da Büyük taarruzun başladığı ve ilk Türk top atışlarının yapıldığı saat itibariyle Atatürk anıtının önünde Cumhuriyet‘imizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında Ata’mıza saygı nöbeti tuttular.
Zafer Partisi Gençleri her zaman görevinin başında,her zaman Ata’sının izinde .
Zafer’e inanan tüm cesur yürekleri bizlerle birlikte siyaset yapmaya bekliyoruz.
Zafer inananlarındır.
VatanımızıveAilemiziSavunacağız .
İlelebet Atatürk ,İlelebet Cumhuriyet .” Dedi .

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL