Güncel

Gemlik’te okul bahçeleri yıkanıyor

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede bulunan tüm okulların bahçelerini eğitim ve öğretim yılı öncesi yıkayarak temiz hale getiriyor. Gemlik Belediyesi, ilçede bulunan okullara desteğini sürdürüyor. Her yıl..

Gemlik’te okul bahçeleri yıkanıyor

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede bulunan tüm okulların bahçelerini eğitim ve öğretim yılı öncesi yıkayarak temiz hale getiriyor.
Gemlik Belediyesi, ilçede bulunan okullara desteğini sürdürüyor. Her yıl okula başlayan birinci sınıf öğrencilerine kırtasiye seti ve çanta hediye eden Gemlik Belediyesi, okulların bahçelerinde yıkama ve temizlik çalışması yapıyor. Şu anda 16 okulda yapılan temizlik çalışmaları, ilçenin tüm okul bahçeleri yıkanana kadar devam edecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ömer Uslu, Gemlik’in çok sayıdaki farklı noktasında her gün periyodik olarak temizlik çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın talimatıyla tüm okul bahçelerinde yıkama çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Uslu, yeni başlayacak eğitim yılı öncesi öğrencilerin tertemiz okul bahçelerinde rahatlıkla gezebileceğini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL