Güncel

Aksekili Sinema sanatçısına yumruklu saldırı

  Aksekili sinema ve sahne sanatçısı Sedat Özen, sahneden inerken Gökhan Karahan isimli kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Onsekiz gün önce yaşanan olay Akseki ilçesi Cevizli kasabasında meydana geldi. 43 yıldır..

Aksekili Sinema sanatçısına yumruklu saldırı

 

Aksekili sinema ve sahne sanatçısı Sedat Özen, sahneden inerken Gökhan Karahan isimli kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

Onsekiz gün önce yaşanan olay Akseki ilçesi Cevizli kasabasında meydana geldi.
43 yıldır sinemada ve sahnede olan Aksekili sanatçı Sedat Özen, Akseki, Cevizli de sahne aldığı gazinoda sahne çıkışı , Sizofren olduğu ifade edilen Gökhan Karahan ın saldırısına uğradı.


Özen, olayla ilgili şu bilgiyi verdi. ” Cevizli kasabasında sahne aldığım gazinoda programım bitince ,sahneden inerken iri yarı genç biri burnuma hızla kafa attı. Olayın şokuyla yere düştüm. Burnum yüzüm kanlar içinde kaldı. Orada bulunan arkadaşlar beni hastaneye götürdüler. Orada adının Gökhan Karahan olduğunu öğrendiğim 27 yaşındaki kişinin şizofren olduğu belirtildi. Jandarma saldırganı Antalya ruh hastalıkları Hastanesi’ne götürmüşler. Sanırım oradan da Manisa akıl hastanesine götürüldü. Davacı olmadım ama çok mağdur oldum. Ülkede hayat sartları çok zor, her yer psikolojisi bozuk insanlar ile dolu. Depresyon hapı kullanan çok insan var. Bu tür saldırılar keşke hiç yaşanmasa” şeklinde konuştu.
Haber: Zeki Demir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL