Güncel

Alanyalı yazar ‘Susuz Köy’ü yayınladı

Zeki DEMİR Yazar Suna Topçu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem’i makamında ziyaret ederek ‘Susuz Köy’ adlı kitabını hediye etti AVUKAT Sinem Topçu’nun da katıldığı ziyarette gerçek..

Alanyalı yazar ‘Susuz Köy’ü yayınladı

Zeki DEMİR

Yazar Suna Topçu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem’i makamında ziyaret ederek ‘Susuz Köy’ adlı kitabını hediye etti

AVUKAT Sinem Topçu’nun da katıldığı ziyarette gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek yazdığı kitabını anlatan yazar Suna Topçu, “Susuz Köy’de susuzluğun insanların ruhlarında yarattığı hüznü, çoraklığı edebi ve şiirsel bir dil ile okuyucuya ulaştırmak istedim. Kitabımın edebiyat severlerle buluşacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Bu edebi serüvende desteklerini yanımda hissettiğim herkese teşekkür ederim” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ALTSO Başkanı Eray Erdem, “Edebiyat iletişimde hayat köprüsüdür. Hayata tüm incelikleri ile başka bir pencereden bakmamız yönünde edebi hayatımıza katkı sunan Suna Topçu’ya ‘Susuz Köy’ adlı kitabı için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL