Güncel

KOZA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, MESLEKİ VE TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SN.ALİ KARAGÖZ’Ü AĞIRLADI

Mesleki Eğitimin ilçemizdeki başarılı temsilcilerinden ve yıldızı her geçen gün daha da parlamakta olan Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından geçtiğimiz yıl uygulamaya konulan ücretsiz yemek..

KOZA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ, MESLEKİ VE TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRÜ SN.ALİ KARAGÖZ’Ü AĞIRLADI

Mesleki Eğitimin ilçemizdeki başarılı temsilcilerinden ve yıldızı her geçen gün daha da parlamakta olan Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından geçtiğimiz yıl uygulamaya konulan ücretsiz yemek hizmeti ihtiyacını tamamını karşılamakta.Yiyecek İçerecek Hizmetleri Alanı olarak başarılı çalışmaların altına imza atan okulumuzun yenilenen mutfağından her gün yaklaşık olarak iki bin beş yüz öğrencimizin ücretsiz yemek hizmeti sunuluyor.


Yeni eğitim öğretim yılına okulumuzda yapılan kapasite artırımı çalışmalarıyla tam teşekküllü olarak başlayan Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizi ziyaret eden
Mesleki ve Teknik Öğretim Genel Müdürü Sn. Ali KARAGÖZ, Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sn. Bülent ALTINTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet DURAN ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sn.Adem ŞAHİN, Sn.Muhammet İKİNCİ’nin de katıldıkları ziyarette okul müdürü Sn. Hüseyin OTSAY ve öğretmenlerimiz tarafından karşılandı.
Alan atölyeleri ve fiziki altyapının ardından kapasite artırmak için tadil edilen ve yenilenen Koza Mesleki Teknik Anadolu Lisesi mutfağını yerinde inceleyen Genel Müdür Sn.KARAGÖZ, İlçemizde öğrencilerimiz için sunulan ücretsiz yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi aldı.
İncelemelerin ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle buluşan Sn. Ali KARAGÖZ, mesleki eğitimin güçlenerek yaygınlaşması adına Bakanlığımız tarafından yürütülen çalışmalar ve yenilikleri kendileri ile paylaşırken, idareci ve öğretmenlerin öneri ve taleplerine de kulak verdi. Öğretmenler ile müfredat ve mevzuattaki yenilikler ,planlanan çalışmalar ve projeler hakkında uzun uzun istişarede bulunan KARAGÖZ,
yeni eğitim öğretim yılı hazırlıklarını eksiksiz ve başarı ile tamamlayan okulumuzu tebrik etti.
Mesleki ve Teknik Öğretim Genel Müdürü Sn. KARAGÖZ’ e Okul Müdürü Sn. Hüseyin OTSAY ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Mehmet DURAN tarafından destek ve katkıları dolayısıyla günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL