Gündem

Ağdemir’den Miraç Kandili Mesajı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAğdemir’den Miraç Kandili Mesajı Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Miraç kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ağdemir mesajında, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i..

Ağdemir’den Miraç Kandili Mesajı

Ağdemir’den Miraç Kandili Mesajı
Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Miraç kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Ağdemir mesajında, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ ya, oradan da Allah’ın sonsuz kudret ve ayetlerini müşahede etmek için semaya yaptığı mukaddes ve manevi bir yolculuktur. Bizim kültürümüzde kandiller, birliğin, beraberliğin, kardeşliğin ve barışın, dayanışma ve muhabbetin özlemiyle tutuşan gönüllerin, ırmakların denizlere kavuşması gibi huzura erdikleri anlardır.
Sevgili Peygamberimizin, Yaradan’ın huzuruna yükseldiği bu günde tüm İslam Âleminin ve Gemlikli hemşehirlerimizin, sanayici ve işadamlarımızın, değerli üyelerimizin Mübarek Miraç Kandilini kutluyor, Birlik ve beraberlik, samimiyet, kardeşlik şuuru içerisinde Ramazan-ı Şerif’e ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL