Siyaset

AK Parti Denizli’ye, Buldan’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’de Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarıyla birlikte, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. DENİZLİ (İGFA) – Denizli’de Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen..

AK Parti Denizli’ye, Buldan’dan ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Denizli’de Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarıyla birlikte, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’de Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen AK Parti’nin 7. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen İl Başkanı Yücel Güngör’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor. Buldan ilçesinden Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen  ile ilçe yönetim kurulu üyeleri Başkan Güngör’ü ziyaret etti.  Hayırlı olsun dileklerini ileten Buldanlılar, omuz omuza çalışarak,  ilçe için mücadele ettiklerini belirterek, Buldan’ının, Denizli’nin ve Türkiye’nin geleceği için Cumhur İttifakı’nın sonuna kadar yaşatma gayretinde olacaklarını söyledi.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Cumhur İttifakı, Buldan’da başarılı bir şekilde yürütülüyor. Bu da bizleri memnun ediyor. Buldan başta olmak üzere tüm ilçelerimiz, Denizli’miz ve Türkiye’miz, 2023 hedeflerine Cumhur İttifakı ile ulaşacaktır” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL