İGF Haber

AK Parti Gençlik’ten Başkan Zolan’a ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer ve yönetim kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,..

AK Parti Gençlik’ten Başkan Zolan’a ziyaret

AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer ve yönetim kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kısa bir süre önce AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Olağan Kongresi’nde Gençlik Kolları Başkanı seçilen Osman Nuri Nazlıer ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Sahada var güçleriyle çalıştıklarını kaydeden Başkan Nazlıer, “İnşallah Cumhurbaşkanımızın umduğu, sevdiği, hayal ettiği gençlik bizlerizdir” dedi.

Gençlere olan güvencini dile getiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Sizler bizlerden daha güzel işler yapacaksınız. İnşallah bayrağımızı daha ileriye, daha yukarıya daha da güzel bir şekilde ışıl ışıl, leke getirmeden taşımaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL