İGF Haber

AK Parti Kilis heyetinden Ankara’da ‘tarımsal’ temas

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı’na atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret etti. KİLİS (İGFA) – Kilisliler, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı’na atanan..

AK Parti Kilis heyetinden Ankara’da ‘tarımsal’ temas

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı’na atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret etti.

KİLİS (İGFA) – Kilisliler, Tarım ve Orman Bakan Yardımcılığı’na atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’ye ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan’ın birlikte gerçekleştirdiği ziyarete, AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ve Kilis Belediyesi Plan Proje Müdürü Murat Bilecen de eşlik etti. Ankara temaslarında Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’ye ‘hayırlı olsun’ dileklerini AK Parti Kilis heyeti, ziyarette Kilis ile ilgili 8 maddeden oluşan talepleri de iletti.

8 MADDELİK TALEP DOSYASI

Kilis keçisinin desteklenmesi yönünde projelerinin geliştirilmesi talebinde bulunan heyet, Kilis’in IPARD programına dahil edilmesi, Hayvan Hastalıkları Poliklinliği yapılması, Arazi Toplulaştırması ile ilgili sorunların giderilmesi ve tarımsal hibe ve desteklemelerin artırılması konularını görüştü. Heyet ayrıca, Kilis’teki Tarım ve Orman Müdürlüğü personelinin sorunlarının çözülmesi ile tarımsal sulama alanlarının çoğaltılması, üzüm ve zeytin üreticilerine sağlanan desteklerin artırılması konularında da taleplerini iletti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL