İGF Haber

Akşener Mardin’de… “Fiyat değişiminin hızına yetişemiyoruz”

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Güneydoğu turu kapsamında Mardin’e geldi. Şanlıurfa ve Viranşehir’den sonra Mardin esnafıyla bir araya gelen Akşener, “Milletimiz fiyat değişiminin hızına yetişemiyor” dedi. MARDİN (İGFA)..

Akşener Mardin’de… “Fiyat değişiminin hızına yetişemiyoruz”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Güneydoğu turu kapsamında Mardin’e geldi. Şanlıurfa ve Viranşehir’den sonra Mardin esnafıyla bir araya gelen Akşener, “Milletimiz fiyat değişiminin hızına yetişemiyor” dedi.

MARDİN (İGFA) – Mardin’den karayolu ile Midyat ilçesine geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Midyat meydanında bulunan esnafları ziyaret etti. Midyat’ta tarihi sokakları gezen ve esnafların durumunu soran Akşener’e esnaf ise “perişanız” diye cevap verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Midyatlı esnafın sesi oldu. Esnafların, “Bugün 5 liraya aldığımız ürünü 6 liraya satıyoruz. Bir dahaki bize gelişi 6 liraya olunca biz de 7 liraya satmak zorunda kalıyoruz” serzenişlerine karşı Akşener, “Milletimiz fiyat değişiminin hızına yetişemiyor. Esnafımız perişan durumdadır” dedi.

Midyat sonrasında Ömerli ilçesine geçecek Genel Başkan Akşener, burada da esnaf ziyareti ardından Artuklu ilçesinde bazı sivil toplum kuruluşlarla görüşme yapacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL