Gündem

İletişim Başkanlığı’ndan 8 Mart klibi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, özel olarak hazırladığı “Kadın Demek” şarkısı ve klibi ile kutladı. BURSA (İGFA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kadınlar Günü için..

İletişim Başkanlığı’ndan 8 Mart klibi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, özel olarak hazırladığı “Kadın Demek” şarkısı ve klibi ile kutladı.

BURSA (İGFA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Kadınlar Günü için özel olarak hazırlanan şarkı ve klibi, sosyal medya hesabından “Kadın demek; hayat demek, aşk demek. Kadın demek; emek ve umut demek, onur ve gurur demek. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.” mesajıyla paylaştı.

Sözleri Dr. Hüseyin Balkancı, müziği Yücel Arzen tarafından hazırlanan “Kadın Demek” şarkısı ve klibinde, dünden bugüne kadınların aile ve toplum yaşamındaki yeri ile hayatın her alanına kattığı değere vurgu yapıldı. Kurtuluş Savaşı’ndan 15 Temmuz’a, Diyarbakır annelerinden COVID-19 ile mücadeleye kadınların hikayesi anlatıldı. Klipte ayrıca eğitimden sanata, bilimden sağlığa, spordan tarıma, hukuktan savunma ve emniyete kadar birçok alanda toplumun farklı kesimlerinden başarılı kadın portreleri yer aldı.

KLİBİ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL