İGF Haber

Üsküdar’daki 17 milyon liralık talihli çekini aldı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSüper Loto çekilişinde şans, İstanbul’un Üsküdar ilçesinden bir talihliye güldü. İSTANBUL (İGFA) – Üsküdar’da oynanan Süper Loto kuponuna 17 milyon 160 bin 150 TL’lik ikramiye isabet etti. Sisal Şans,..

Üsküdar’daki 17 milyon liralık talihli çekini aldı

Süper Loto çekilişinde şans, İstanbul’un Üsküdar ilçesinden bir talihliye güldü.

İSTANBUL (İGFA) – Üsküdar’da oynanan Süper Loto kuponuna 17 milyon 160 bin 150 TL’lik ikramiye isabet etti. Sisal Şans, 7 Şubat tarihinde gerçekleştirdiği Süper Loto çekilişinde de bir kişiye 42 milyon 286 bin 938 TL’lik rekor ikramiye kazandırmıştı.

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada, “İstanbul, Üsküdar’a isabet eden büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ederiz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz, bir sonraki çekilişin şanslı kişisi siz de olabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Biletin oynandığı Milli Piyango bayi işletmecisi Bahadır Çoban, “Büyük ikramiyeyi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz, ikramiyenin talihliye hayırlı olmasını diliyorum. Kimse bana çıkmaz demesin, umudunu kaybetmesin” dedi. İkramiye kazanan adını vermek istemeyen talihliye çekini; banka müdürü ve Sisal Şans yetkilisi teslim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL