İGF Haber

İranlı genç modacı, hem tasarladı, hem podyumda yürüdü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’da Moda günleri kapsamında gerçekleşen defilelerde İranlı genç moda tasarımcısı/manken Faezeh Ahan birbirinden güzel tasarımlarıyla fashion weeke damgasını vurdu. BURSA (İGFA) – Bursa Fashion WEEK’te Faezeh Ahan, model olarak..

İranlı genç modacı, hem tasarladı, hem podyumda yürüdü

Bursa’da Moda günleri kapsamında gerçekleşen defilelerde İranlı genç moda tasarımcısı/manken Faezeh Ahan birbirinden güzel tasarımlarıyla fashion weeke damgasını vurdu.

BURSA (İGFA) – Bursa Fashion WEEK’te Faezeh Ahan, model olarak çıktığı defilede izleyenleri büyüledi.

Defilenin finalinde podyumda model meslektaşlarıyla yürüyen başarılı tasarımcı/model  Faezeh Ahan, hem defileye çıkmak hem de ilk defilemin bu kadar beğenilmesi beni çok mutlu etti.

Seneyede Bursa Fashion Week’te olacağını belirten Faezeh Ahan, “Amacım Türkiye’de tasarım anlamında marka olmak.Modellik ise en sevdiğim hobim. Podyumda yürümekten çok keyif alıyorum.Hem tasarım hem de modellik uzun bir süre daha devam edecek” diye konuştu.

İranlı genç tasarımcı İstanbul’da da yeni bir koleksiyonla büyük bir showa hazırlandığını ve bu fashion showu da ünlü koreograf Asil Çağıl’la birlikte planladıklarının haberini verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL