İGF Haber

Ardahan Posof’ta şehit ailelerine ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArdahan Valisi Hüseyin Öner, eşi Zehra Mine Öner ile birlikte Şehit Aileleri ziyaretleri kapsamında, Şehit Piyade Komando Er Atalay Şeker ve Şehit Piyade Komando Onbaşı Seçkin Yılmaz’ın Posof ilçesinde..

Ardahan Posof’ta şehit ailelerine ziyaret

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, eşi Zehra Mine Öner ile birlikte Şehit Aileleri ziyaretleri kapsamında, Şehit Piyade Komando Er Atalay Şeker ve Şehit Piyade Komando Onbaşı Seçkin Yılmaz’ın Posof ilçesinde yaşayan ailelerini evlerinde ziyaret etti.

ARDAHAN (İGFA) – Ardahan Valisi Hüseyin Öner, şehit Er Atalay Şeker’in Çambeli köyünde ikamet eden babası Orhan Şeker, annesi Aydanur Şeker ile Şehit Onbaşı Seçkin Yılmaz’ın Yurtbekler köyünde ikamet eden babası Vezir Yılmaz, annesi Songül Yılmaz’ı evlerinde ziyaret etti. Eşi Zehra Mine Öner’in de hazır bulunduğu ailelerin ziyaretinde Vali Hüseyin Öner, şehit ailelerinin acısını paylaştı.

Devlet olarak, devletin yetkilileri olarak şehitlerin kutsal emanetleri olan aileleri sıklıkla ziyaret ederek, acılarını paylaştıklarını belirten Vali Öner, “Bu vatan için canlarını, kanlarını hiçe sayan kahraman şehitlerimizin geride bıraktığı anneleri, babaları ve aile fertleri bize emanettir. Biz inşallah, kahramanlarımızın emanetleriyle sık sık birlikte olacağız. Devletimiz hiçbir zaman şehitlerimizin emanetlerini yalnız bırakmayacak. Şehitlerimizi unutmadığımız gibi, onların aziz hatıralarını da her zaman için yaşatacağız” diye konuştu.

Ziyarette, tüm şehitler için Kuran-ı Kerim okunarak, dua edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL