İGF Haber

Ardahan’da sokak hayvanlarını besledi, yargılanmaktan kurtuldu!

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArdahan’da “tehdit ve hakaret” iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan bir kişi, sokak hayvanlarının yiyecek ihtiyaçlarının karşılaması şartını kabul ederek yargılanmaktan kurtuldu. ARDAHAN (İGFA) – Ardahan’da 23 Haziran’da D.Ş adlı bir..

Ardahan’da sokak hayvanlarını besledi, yargılanmaktan kurtuldu!

Ardahan’da “tehdit ve hakaret” iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan bir kişi, sokak hayvanlarının yiyecek ihtiyaçlarının karşılaması şartını kabul ederek yargılanmaktan kurtuldu.

ARDAHAN (İGFA) – Ardahan’da 23 Haziran’da D.Ş adlı bir kişi, A.D. hakkında “tehdit ve hakaret” iddiasıyla davacı oldu. Bunun üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında, Uzlaştırma Bürosu’na yönlendirilen taraflar büroda bir araya geldi. Uzlaşmada, davalı A.D., Ardahan’daki sokak hayvanlarının yiyecek ve mama ihtiyaçlarının karşılanması için 420 lira değerinde mama ve 4 paket ciğer alınması koşuluyla davacıyla anlaştı. A.D., şartları yerine getirerek aldığı mama ve ciğerleri  uzlaştırmacı Ülker Uğurlu nezaretinde sokak hayvanlarına dağıttı. Ardahan kent parkındaki ve Ardahan Belediyesi’ne ait hayvan barınağındaki sokak hayvanlarını kendi elleriyle besleyen A.D.  yargılanmaktan kurtuldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL