İGF Haber

Ardahan’da tematik denetimler sürüyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarArdahan Valisi Hüseyin Öner, İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs ile mücadele kapsamında 81 ilde uyguladığı Haftalık Tematik Denetim Genelgesi kapsamında, kuaför, berber ve güzellik merkezlerinde denetim faaliyetinde bulundu. ARDAHAN (İGFA) –..

Ardahan’da tematik denetimler sürüyor

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs ile mücadele kapsamında 81 ilde uyguladığı Haftalık Tematik Denetim Genelgesi kapsamında, kuaför, berber ve güzellik merkezlerinde denetim faaliyetinde bulundu.

ARDAHAN (İGFA) – İçişleri Bakanlığı  tarafından tüm Türkiye’de eşgüdüm içerisinde gerçekleştirilen Dinamik Denetim Modeli çerçevesinde uygulanan Tematik Denetimler Ardahan’da da yapıldı. Vali  Hüseyin Öner, beraberinde Belediye Başkanı Faruk Demir, Vali Yardımcısı Cem Gümrükçü, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Ali Naci Aldemir, ilgili kurum müdürleri, esnaf odaları temsilcileri ve muhtarlarla birlikte beraber, kuaför ve güzellik merkezlerinde denetim gerçekleştirdi.
İşletme sahiplerine bilgilendiren Vali Öner, kontrollü normalleşme sürecinin yaşandığı bu süreçte herkesin maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyması gerektiğini söyledi. Okulların açık kalabilmesi, restoran, kafe ve çay ocaklarının faaliyetini sürdürebilmesi noktasında vicdani sorumlulukla hareket edilmesine de dikkat çeken Vali Öner,  kurallara uyulması halinde ilimizin risk haritasında turuncu olan renginin önce yeşile ardından maviye dönebileceğini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL