İGF Haber

İYİ Parti, DEVA Partisi, GP ve TDP’den internet yasasına destek

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarİGF yönetiminin ziyaret ettiği İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Münevver Helün Fırat ve TDP Genel Başkan..

İYİ Parti, DEVA Partisi, GP ve TDP’den internet yasasına destek

İGF yönetiminin ziyaret ettiği İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Münevver Helün Fırat ve TDP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, internet yasası ve İGF projelerine tam destek vereceklerini söyledi.

ANKARA (İGFA) – Geçtiğimiz hafta AK Parti, CHP ve MHP Genel Başkan Yardımcıları ile bir araya gelen İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) yönetimi, Ankara temaslarını sürdürmeye devam ediyor. İGF Genel Başkanı Mesut Demir ve İGF Genel Başkanvekili Ümit Babacan, İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Münevver Helün Fırat ve Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün’ü ziyaret ederek internet yasası ve İGF projeleri hakkında istişarelerde bulundu.

İGF Genel Başkanı Mesut Demir, “İnternet medyalarının en önemli sorunlarının ilk sırasında internet yasası geliyor. İnternet yasası, Türkiye’nin hem siyasette, hem de medyada önünü açacak. İGF projelerimize ve mart ayında TBMM’ye gelmesini beklediğimiz internet yasasına destek olan İYİ Parti, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Türkiye Değişim Partisi genel merkezlerine, genel başkan yardımcılarına, milletvekillerine teşekkür ediyoruz. İnternet yasasının pandemi süreci ile birlikte Türkiye’de ne kadar ihtiyaç olduğunu ülke olarak hep birlikte gördük. Özellikle merdiven altı diye tabir edilen korsan internet haber sitelerinin başta milletvekilleri olmak üzere tüm siyasi partileri, belediye başkanlarını, bürokratları sıkıntıya düşürdüklerini bizzat gözlemledik” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL