İGF Haber

Aydın Nazilli’de Atatürk’e sahip çıkan personeli altınla ödüllendirdi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAydın’ın Nazilli ilçesinde çöpe atılan çerçeveli Atatürk fotoğrafına sahip çıkan Temizlik İşleri personelleri çeyrek altınla ödüllendirildi. AYDIN (Ses Gazetesi) – Nazilli’de Namık Kemal Caddesi’nde çöpe atılan çerçeveli Atatürk fotoğrafına..

Aydın Nazilli’de Atatürk’e sahip çıkan personeli altınla ödüllendirdi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde çöpe atılan çerçeveli Atatürk fotoğrafına sahip çıkan Temizlik İşleri personelleri çeyrek altınla ödüllendirildi.

AYDIN (Ses Gazetesi) – Nazilli’de Namık Kemal Caddesi’nde çöpe atılan çerçeveli Atatürk fotoğrafına sahip çıkan Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerinden Ömer Bayhan, Günay Kaya ve Serkan Aras, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan tarafından ödüllendirildi.

Atatürk fotoğrafını çöp toplama aracının arka kısmına asan personellerini tebrik eden Başkan Özcan, her Türk vatandaşının Atasına sahip çıkması gerektiğinin altını çizdi. Nazilli’ye yaraşır iş yapılmasından ötürü personelini kutlayan Başkan Özcan, “Biz sizlere her zaman güveniyoruz. Bu inancımızı da boşa çıkarmadığınız için teşekkür ediyoruz. Sizler altın gibi bir hareket yaptınız. Bu nedenle altın hediyemizi de kabul ederseniz çok sevineceğim” dedi.  

Personeller ise Başkan Özcan’ın jestine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL