İGF Haber

Aydın’da Rıdvan Eşin kadın çalışanlarını unutmadı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Eşin Group bünyesindeki kadın çalışanları ile bir araya gelen Rıdvan Eşin, yaşamın her alanına dokunuşları ile değer katan kadınların bu özel gününü..

Aydın’da Rıdvan Eşin kadın çalışanlarını unutmadı

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Eşin Group bünyesindeki kadın çalışanları ile bir araya gelen Rıdvan Eşin, yaşamın her alanına dokunuşları ile değer katan kadınların bu özel gününü kutladı.

AYDIN (Zeybek Haber)Aydın’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bünyesindeki kadın çalışanlarıyla bir araya gelen Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, “Kadınlarımız hava, su, ekmek gibidir, onlarsız bir yaşam mümkün değildir” dedi. En büyük emekçi kadınların ise anneler olduğuna dikkati çeken Eşin, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Mutlu anneler mutlu toplumların hazırlayıcısıdır. Bir çocuğu doğurup büyütmek için harcanan emeğin karşılığı değildir. Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” sözünün kadınların toplumdaki konumlarını en üst seviyeye çıkarıyor. Kadınlarımızın, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum”.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL