Gündem

Aynur Uzun; Erbakan Sevgisi Çığ Gibi.

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun ‘Erbakan Haftası’ münasebetiyle üç gün boyunca yaptıkları stant çalışmasının büyük ilgi gördüğünü ve çok sayıda bayanı Saadet Partisi saflarına kattıklarını..

Aynur Uzun; Erbakan Sevgisi Çığ Gibi.
Saadet Partisi Gemlik Kadın Kolları Başkanı Aynur Uzun ‘Erbakan Haftası’ münasebetiyle üç gün boyunca yaptıkları stant çalışmasının büyük ilgi gördüğünü ve çok sayıda bayanı Saadet Partisi saflarına kattıklarını belirtti. Sadece bayanların değil, bayların da standa ilgi gösterdiklerini belirten Uzun devamında şu sözleri söyledi.
“İslam’ın yer yüzüne hakim olduğu günden beri hak ile batılın savaşı devam etmektedir. Batıl zihniyetin ilk günlerden beri yapmış olduğu zulümler özellikle yaşadığımız bu yüzyılda had safhaya ulaşmış, zulüm üzerine kurdukları politikaları dünyaya kan ve göz yaşından başka da bir şey getirmemiştir. Tüm dünyanın sessiz kaldığı üç maymunu oynadığı bu düzene bir mühendis karşı çıkmış 1969 yılında MİLLİ GÖRÜŞ HAREKETİ adını verdiği bir hareketin de liderliğini yaparak bu düzenin değişeceğini haykırmıştır. İşte bu kişi Necmettin ERBAKAN’dır. En büyük isteği ve özlemi ‘Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’yı tesis etmek olmak bu lideri vefatının 10. sene-i devriyesinde bir kez daha rahmet, minnet ve özlemle anıyor kurmuş olduğumuz stant çalışmasında bizleri yalnız bırakmayan çok değerli halkımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL