Gündem

İZAYDAŞ, yıllık performansını değerlendirdi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, yıllık performansını değerlendirdi. KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’de İZAYDAŞ, Birim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı’nda bir yıllık çalışmaları değerlendirdi. İki ayrı oturumda gerçekleşen ve bir bölümünde çevrimiçi..

İZAYDAŞ, yıllık performansını değerlendirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, yıllık performansını değerlendirdi.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’de İZAYDAŞ, Birim Faaliyetleri Değerlendirme Toplantısı’nda bir yıllık çalışmaları değerlendirdi. İki ayrı oturumda gerçekleşen ve bir bölümünde çevrimiçi bir araya gelen İZAYDAŞ yöneticileri, birim müdürlerinin sunumuyla bir yıllık çalışmalarını ve hedeflerini paylaştı. Genel Müdür Muhammet Saraç, zor bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, yeni hedeflerin yine tedbirli ve özenli biçimde yerine getirilmesi için özveriyle çalışacaklarını söyledi.

İZAYDAŞ’ın 25. yılında da yatırımlarımız ve sürekli iyileştirme politikamızla yolumuza gururla devam ettiğini kaydeden Genel Müdür Saraç,  2020 yılını kârla kapatan İZAYDAŞ’ın tecrübeli ve kaliteli bir şirket olduğunu belirterek, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın öncülüğünde güvenle yeni hedeflerimize doğru taşımak için özveriyle çalışacağız” dedi. 

Programın sonunda, emekli olarak İZAYDAŞ’a veda eden Pazarlama Müdürü Ayfer Nefesoğlu’na teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL