İGF Haber

İzmit Çınar Kadın Kooperatifi’ne İstanbul’daki zirveden tam not

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlarİstanbul’da gerçekleşen Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Satın Alma Zirvesi’nde tanıtılan İzmit Çınar Kadın Kooperatifi, katılımcılardan tam not aldı. İSTANBUL (İGFA) – UN WOMEN, Kagider, İsveç ve Global Compact Network Türkiye..

İzmit Çınar Kadın Kooperatifi’ne İstanbul’daki zirveden tam not

İstanbul’da gerçekleşen Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Satın Alma Zirvesi’nde tanıtılan İzmit Çınar Kadın Kooperatifi, katılımcılardan tam not aldı.

İSTANBUL (İGFA) – UN WOMEN, Kagider, İsveç ve Global Compact Network Türkiye iş birliğiyle İstanbul’da gerçekleşen Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Satın Alma Zirvesi’ne İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve İzmit Çınar Kadın Kooperatifi katılım sağlandı.

Satın Alma Uygulamaları Paneli’nde, İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Başkan Yardımcısı Kadriye Akcan, konuşmacı olarak yer aldı. Özel sektörden birçok temsilcinin yer aldığı zirvede katılımcılar, Çınar Kadın Kooperatifi’ni tanıma fırsatı buldu. Kooperatifi ticaret alanında daha iyiye taşıma konusunda fikirler dinlendi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet öncülüğünde ve girişimleriyle kurulan İzmit Çınar Kadın Kooperatifi, Toplumsal Cinsiyete Duyarlı Satın Alma Zirvesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile özel sektörden birçok firma tarafından takdir topladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL