İGF Haber

Başkan Güder: “Bir kadını ancak karnındaki bebek tekmeleyebilir”

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMalatya’nın Battalgazi ilçesinde faaliyet gösteren Pak Tarım Kayısı Fabrikası ile İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Belediyede çalışan kadınları ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Güder, karanfille kadınların özel günlerini kutladı. MALATYA..

Başkan Güder: “Bir kadını ancak karnındaki bebek tekmeleyebilir”

Malatya’nın Battalgazi ilçesinde faaliyet gösteren Pak Tarım Kayısı Fabrikası ile İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Belediyede çalışan kadınları ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Güder, karanfille kadınların özel günlerini kutladı.

MALATYA (İGFA) – Malatya’nın Battalgazi ilçesinde çalışan kadınları karanfillerle ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Güder, kültür ve geleneklerin en kıymetli taşıyıcılarının kadınlar olduğunu söyledi. AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, Belediye Meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Pak Tarım Kayısı Fabrikasında, Battalgazi İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde ve Battalgazi Belediyesi’nde çalışan kadınları ziyaret eden Başkan Güder, “Bir kadını sadece ve sadece karnındaki bebek tekmeleyebilir. Onundan dışında kadına yapılan tüm şiddete karşıyız” mesajı verdi. Kadın çalışanlar nazik ziyaretlerden ötürü teşekkür etti.

  

  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL