İGF Haber

Başkan Zolan’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık anlayışı ile onların yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi…

Başkan Zolan’dan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” mesajı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve pozitif ayrımcılık anlayışı ile onların yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Doğumdan, ölüme kadınların hayatın merkezinde olduğunu ve pek çok güzelliğin yaşanmasının kadınlar sayesinde gerçekleştiğini belirten Başkan Zolan, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Zolan, “Kadınlar bizim her şeyimiz. Bizlerin baş tacı; annemiz, hayat arkadaşımız, kızımız, kardeşimiz, arkadaşımız ve ömrümüze mana katan varlıklardır. Geçmişimizden bugüne dek milletimizin var olmasında büyük rol oynayan, Fatma Yıldız’dan Şerife Bacı’ya, Hayme Hatun’dan, Nene Hatun’a, kadar bugünlere gelmemizde büyük kahramanlıklar gösteren tüm kadınlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL