İGF Haber

Batman Valisi Şahin’den ‘düşük risk’ teşekkürü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSağlık Bakanlığı’nın paylaştığı haftalık vaka sayıları sıralamasında Batman’ın iki hafta üst üste en iyi 4’üncü ve bu hafta da 3. il olarak normalleşme sürecine katılması il genelinde memnuniyet oluşturdu…

Batman Valisi Şahin’den ‘düşük risk’ teşekkürü

Sağlık Bakanlığı’nın paylaştığı haftalık vaka sayıları sıralamasında Batman’ın iki hafta üst üste en iyi 4’üncü ve bu hafta da 3. il olarak normalleşme sürecine katılması il genelinde memnuniyet oluşturdu.

BATMAN (İGFA) – Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, pandemi sürecinde bir çok sıkı tedbir aldıklarının altını çizerken, filyasyon ekiplerinin gayretli ve profesyonel çalışmalarına teşekkür etti. Normalleşme sürecine Türkiye haritasında ‘mavi’ renkle yer almalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, COVID-19 tedbirlerinin başından beri sürdürdükleri çalışmalara özveri ile cevap veren Batmanlılara teşekkür etti. Çalışmaların koordineli ve hızlı yürütülmesi ve bu çalışmaların sağlıklı ilerlemesine destek olan emniyet, jandarma ve zabıtaların gayretlerinin de unutulmaması gerektiğini ifade eden Vali Şahin, “Tüm vatandaşlarımız maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak Batman’ı üçüncü sıraya kadar yükseltti. Şehrimizin duyarlı davranışı olmasaydı bunu başaramazdık” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL