İGF Haber

Batman’da CHP’liler muhtarlarla görüştü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBatman’da CHP İl Başkanı Hüseyin Yaşar ve partililer, muhtar derneklerini ziyaret ederek, mahallelerin sorunlarını dinledi. BATMAN (İGFA) – CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, il genelinde bulunan muhtar derneklerini..

Batman’da CHP’liler muhtarlarla görüştü

Batman’da CHP İl Başkanı Hüseyin Yaşar ve partililer, muhtar derneklerini ziyaret ederek, mahallelerin sorunlarını dinledi.

BATMAN (İGFA) – CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, il genelinde bulunan muhtar derneklerini partili üyelerle birlikte ziyaret etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlara yönelik açıklamalarını ilettiklerini kaydeden Başkan Yaşar, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız, muhtarlarımıza bütçe ayrılması konusunda sık sık çağrıları olmuştur. Fakat bu konuda iktidardan en ufak bir çalışma olmamıştır. CHP iktidarında, her alanda olduğu gibi muhtarlarımızın da hak ettikleri bütçeyi almalarını sağlayacağız. Bu anlamda da Genel Başkanımızın bu öngörüsünü muhtarlarımızın da desteklediğini gördüm. Muhtarlarımızın hak ettiği bütçeyi almaları için bizler elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL