İGF Haber

Batman’da Genç Askon’dan Vali Şahin’e ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGenç Askon Batman Şube Başkanı Serkan Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’i ziyaret etti. BATMAN (İGFA) – Batman Valisi ve Belediye Başkan..

Batman’da Genç Askon’dan Vali Şahin’e ziyareti

Genç Askon Batman Şube Başkanı Serkan Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’i ziyaret etti.

BATMAN (İGFA) – Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’i ziyaret eden Genç Askon Başkanı Serkan Şahin, gençler için projelerini anlattı.

Genç nüfusu işsizlik ile ilgili sorunlarını aktaran Şahin, dernek hakkında da Vali Şahin’i bilgilendirdi. Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projesini anlatan Genç Askon Başkanı Serkan Şahin, köy okullarındaki çocuklar için kütüphaneler kuracaklarını söyledi. OSB’deki yer tahsislerine değinen Şahin, şehrimiz için ciddi yatırımlar bekleyen iş insanları olduğunu söyledi.

Vali Şahin, genç bir nüfusa sahip bir il olduklarının altını çizerken, Batman’ın ekonomik ve sosyal gelişimi için çalışmalarımızı sürdürdüklerini, öncelikli OSB ve şehrin tüm alanlarında Batman için çalıştıklarını kaydetti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL