İGF Haber

Batman’da İluh Devlet Hastanesi büyütülüyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İluh Devlet Hastanesi yanında bulunan bin 5 metrekarelik SGK’ya ait arsanın SGK ve Sağlık Bakanlığı ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Batman İl Sağlık Müdürlüğü’ne..

Batman’da İluh Devlet Hastanesi büyütülüyor

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İluh Devlet Hastanesi yanında bulunan bin 5 metrekarelik SGK’ya ait arsanın SGK ve Sağlık Bakanlığı ile yaptıkları görüşmeler sonucunda Batman İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis edildiğini açıkladı.

BATMAN (İGFA) – Batman’da İluh Devlet Hastanesi yanında bulunan arsanın SGK tarafından satışa çıkarıldığını duyuran AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, bu arsanın satışa çıkarıldığı andan bu yana ‘sağlık tesisi’ olarak değerlendirilmesi yönünde girişimleri olduğunu söyledi. Görüşmeler kapsamında taleplerinin olumlu sonuçlanarak hastane yanındaki arsanın Batman İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis edildiğini kaydeden Milletvekili Özdemir, “Tahsis işlemiyle birlikte İluh Devlet Hastanesi büyütülerek yatak kapasitesinin artırılmasının da önü açılmıştır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL