İGF Haber

Boat Show’da Sirena’nın yeni modelleri podyuma çıktı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarABD’nin en önemli yat fuarlarından Fort Lauderdale International Boat Show 2022’ye katılan Sirena Yachts; Sirena 58, Sirena 58 Coupe, Sirena 68 ve Sirena 88 modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti…

Boat Show’da Sirena’nın yeni modelleri podyuma çıktı

ABD’nin en önemli yat fuarlarından Fort Lauderdale International Boat Show 2022’ye katılan Sirena Yachts; Sirena 58, Sirena 58 Coupe, Sirena 68 ve Sirena 88 modelleriyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

İSTANBUL (İGFA) – Sirena Yachts ABD’nin en prestijli yat fuarlarından biri olan Fort Lauderdale International Boat Show’da gövde gösterisi yaptı.

Sirena Yachts, 26-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenen fuarda Sirena 58, Sirena 58 Coupe, Sirena 68 ve Sirena 88 modellerini podyuma çıkardı. Modeller fuarın en dikkat çeken modelleri arasında yer aldı.

Germán Frers tasarımı yarı deplasman özel gövde şekli sayesinde Sirena 58, konforlu ve güvenli uzun yolculuklar sunuyor.

Düşük yakıt tüketimiyle 58, 10 knot’lık seyir hızıyla 850 deniz mili mesafe kat edebiliyor. Sirena 58’in iç mekanları İtalyan tasarımcı Tommaso Spadolini imzası taşıyor. Zamansız ve her daim klasik tasarımlarıyla bilinen Spadolini, klasik ve modern unsurları bünyesinde barındıran Sirena 58’i temiz, sade ve temel çizgiler sayesinde uyumlu ve dengeli bir tasarım olarak tanımlıyor. Sirena 58’in Coupé versiyonu da modern bir tasarıma ve yenilenmiş daha alçak bir üst yapıya sahip. Düşük yakıt tüketimiyle de dikkat çeken Sirena 58 Coupé, standart makineleri ile ulaştığı 26 knot üzeri maksimum hızla özellikle sürat tutkunlarının beğenisini topladı.

Dünyanın karşısına ilk kez 2021 Cannes Yachting Festival’de çıkan Sirena 68 de diğer Sirena Yachts modelleri gibi Germán Frers imzası taşıyor. Sahiplerine birçok farklı yerleşim planı ve dekor alternatifleri sunan Sirena 68, kişiye özel hale getirilebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL