İGF Haber

Buldan Belediyesi’nden ağaçlandırma çalışmaları

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’ye bağlı Buldan Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Girne Mahallesi ile Helvacılar Mahallesinin ana caddeleri ne akasya fidanı ve gül dikimi gerçekleştirdi. DENİZLİ (İGFA) – Denizli’ye bağlı Buldan Belediyesi,..

Buldan Belediyesi’nden ağaçlandırma çalışmaları

Denizli’ye bağlı Buldan Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri Girne Mahallesi ile Helvacılar Mahallesinin ana caddeleri ne akasya fidanı ve gül dikimi gerçekleştirdi.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’ye bağlı Buldan Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte park ve bahçelerde bakım ve ağaçlandırma çalışmalarına hız verdi.    Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri,  kaldırım, refüj ve ağaçlık alanlarda yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Girne ve Helvacılar Mahallesi’nde yol kenarlarına, kaldırımlara akasya fidanı diken ekipler, meydanlarına da gülle donattı.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Koronavirüs nedeniyle yaşanan sıkıntılı dönemden normalleşmeye geçiş süreci yaşanırken ilçe genelinde park ve bahçeleri bakımdan geçirerek vatandaşların kullanımına hazır hale getirildiğini söyledi. Aynı zamanda ilçe genelinde ağaçlandırma çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini söyleyen Başkan Şevik,   “Çalışmalar kapsamında Girne Mahallemiz ile Helvacılar Mahallemizin kaldırımlarına, girişlerine akasya fidanı dikildi. Ekiplerimiz, meydan ve refüjlere ise gül dikimi gerçekleştirdi” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL