İGF Haber

Bursa Gemlik’te belediye işçileri yeterliliklerine kavuştu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’da Gemlik Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler müdürlüklerinde çalışan 124 işçi, Mesleki Yeterlilik Belgesi aldı. BURSA (İGFA) – Gemlik Belediyesi çalışanları, Ocak ve Şubat aylarında..

Bursa Gemlik’te belediye işçileri yeterliliklerine kavuştu

Bursa’da Gemlik Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler müdürlüklerinde çalışan 124 işçi, Mesleki Yeterlilik Belgesi aldı.

BURSA (İGFA) – Gemlik Belediyesi çalışanları, Ocak ve Şubat aylarında devam eden eğitimler sonunda Mesleki Yeterlilik sınavlarına katıldı. Sınavları başarıyla tamamlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden 16, Fen İşleri Müdürlüğü’nden 10 ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden 114 personel sertifika almaya hak kazandı.

124 işçinin sertifika törenine Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik Belediyesi iştiraki GEMTAŞ yönetim kurulu üyeleri Songül Şanlı ve Mustafa Kaynatma ile daire müdürleri katıldı.

Törende konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, sertifika alan personeli tebrik etti. Başkan Sertaslan, bu sertifika ile mesleğinde personelin bilgi ve uzmanlığı resmi kurumlarca kabul edilmiş olacağını söyledi. Çalışanların sertifikalarını bizzat kendisi veren Başkan Sertaslan, tüm çalışanlar ile hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL