İGF Haber

Bursa’da hayırsever Mümin Canbaz’dan eğitime bir katkı daha

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’nın Osmangazi ilçesi Alaşar Mahallesi’nde 24 derslikli Fen Lisesi Okul Binası ve Spor Salonu yapımı protokolü, Heykel semtindeki tarihi Valilik Binasında imzalandı. BURSA (İGFA) – Bursa İl Millî Eğitim..

Bursa’da hayırsever Mümin Canbaz’dan eğitime bir katkı daha

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Alaşar Mahallesi’nde 24 derslikli Fen Lisesi Okul Binası ve Spor Salonu yapımı protokolü, Heykel semtindeki tarihi Valilik Binasında imzalandı.

BURSA (İGFA) – Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Hayırsever Mümin Canbaz arasındaki protokol imza töreni; Vali Yakup Canbolat, Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu ve Refik Özen ile İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Bursa’nın Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olduğunu belirten Hakan Çavuşoğlu, Bursa’da iş yapan, istihdam sağlayan ve ekonomisine katkı koyan çok sayıda hayırseverin yine Bursa’ya yatırım yaptığına dikkati çekti. Mümin Canbaz’ın da bu değerli insanlardan biri olduğunu kaydeden Milletvekili Çavuşoğlu, “Kendisi daha önce de çok sayıda okul, sağlık ocağı ve karakol gibi hayır işlerini yapmış bir hayırsever. Kendisine Bursamız adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.  

İmzalanan protokolün hayırlı olmasını dileyen Vali Yakup Canbolat ise,  değerli iş insanı Mümin Canbaz’ın Bursa’ya olan hayırlı hizmetinin devamını dileyerek, diğer iş insanlarına da örnek olmasını temenni etti.

Törende konuşan Mümin Canbaz da,  1,5 yıl önce Demirtaş’ta Mümin Canbaz İlkokulu, Mümin Canbaz Ortaokulu ve Mümin Canbaz kapalı spor salonunu bitirerek Millî Eğitim Müdürlüğüne teslim ettiklerini anlatarak, “İnşallah bunu da tamamlayıp açılışını hep beraber yapacağız. Bu yatırımları yapmaktan son derece memnunum. Çok mutluyum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL