İGF Haber

Bursa’da lojistijk firma Renault Trucks’tan vazgeçmedi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar20 yıldır Renault Trucks araçlar ile operasyonlarını sürdüren Gemlik Aktaş-1 Lojistik, 40 adet ADR’li ve retarderli Renault Trucks T460 çekicilerini teslim aldı. BURSA (İGFA) – Gemlik’teki Aktaş Lojistik merkezinde..

Bursa’da lojistijk firma Renault Trucks’tan vazgeçmedi

20 yıldır Renault Trucks araçlar ile operasyonlarını sürdüren Gemlik Aktaş-1 Lojistik, 40 adet ADR’li ve retarderli Renault Trucks T460 çekicilerini teslim aldı.

BURSA (İGFA) – Gemlik’teki Aktaş Lojistik merkezinde düzenlenen törende Aktaş-1 Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Faik Aktaş ve Genel Müdürü Nuray Eryiğit, araçlarını Renault Trucks adına Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Bölge Müdürü Tolga Aykaç, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ve Genel Müdürü Mesut Süzer’den teslim aldılar.  

Aktaş’ın 120 araçlık filosunda 100 adet Renault Trucks çekici bulunuyor. Verimliliği değerlendirmek adına arada farklı araçlar alımları yaptıklarını belirten Gemlik Aktaş-1 Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Faik Aktaş, “Tercihimizde en önemli etken, satış sonrası hizmetler. Lojistik şirketlerinin kaybettikleri bir saat bile çok fazla ek maliyet getirebiliyor. Araçlardan kaynaklanan kısa süreli dahi olsa zorunlu iş araları, işleyen tüm çarkı etkiliyor. Bu nedenle araçların sorunsuz yollarına devam etmesi bizler için en önemli konu. Satış sonrası hizmetlerin ihtiyaçlarımıza karşılık verememesi nedeniyle filomuza yeni kattığımız düşük kilometredeki farklı araçlarımızı değiştirmek durumunda kaldığımız bile oldu. Renault Trucks’tan aldığımız satış sonrası hizmetlerden memnuniyetimiz, her zaman tercihimizde ilk belirleyici oluyor” dedi.

Lojistik şirketlerinin araç yatırımlarının önemine dikkat çeken Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu ise, genel olarak müşterilerle yapılan görüşmelerde satış sonrası hizmetler ve yakıt tasarrufu ile ilgili aldıkları olumlu geri bildirimlerden çok memnun olduklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL