Bursa Haberleri

Bursalı öğrenciler sosyal mesafeyi işaret diliyle anlattı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’da öğrenciler ‘’Keyifli Okul Atölyem’’ eTwinning Projesi kapsamında hazırladıkları kamu spotuyla ne kadar duyarlı olduklarını gösterdiler. Minik öğrenciler hazırladıkları kamu spotunda sosyal mesafe kurallarını işaret diliyle anlattı. BURSA (İGFA)..

Bursalı öğrenciler sosyal mesafeyi işaret diliyle anlattı

Bursa’da öğrenciler ‘’Keyifli Okul Atölyem’’ eTwinning Projesi kapsamında hazırladıkları kamu spotuyla ne kadar duyarlı olduklarını gösterdiler. Minik öğrenciler hazırladıkları kamu spotunda sosyal mesafe kurallarını işaret diliyle anlattı.

BURSA (İGFA) – Bursa’da minik öğrenciler ‘İşaret Dili ile Sosyal Mesafe Kuralları’’ konusunda kamu spotu hazırladı. eTwinning Projesi  ‘’Keyifli Okul Atölyem’’ kapsamında hazırlanan kamu spotunda görev alan Yıldırım ve İnegöllü öğrenciler, sosyal mesafe kurallarını işaret diliyle anlattılar.

‘’Keyifli Okul Atölyem ’’ kapsamında öğrencilerin kamu spotu çekimleri, Yıldırım ve İnegöl İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri ile Yıldırım ve İnegöl Belediyelerinin iş birliğinde gerçekleştirildi. Projede Yıldırım’dan Maltepe Anaokulu ile Ahmet Hamdi Tanpınar ve Akıncıtürk İhsan Dikmen İlkokulları yer alırken; İnegöl’den ise İnegöl İlkokulu bulundu. Öğrenciler tarafından hazırlanan spota, Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğünün http://bursa.meb.gov.tr adresli web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL