Teknoloji

CW Enerji, fuarların gözdesi oldu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar  Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, sektörün nabzının attığı hemen her organizasyonda aktif olarak yer almaya devam ediyor. Firma, Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı..

CW Enerji, fuarların gözdesi oldu

 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, sektörün nabzının attığı hemen her organizasyonda aktif olarak yer almaya devam ediyor. Firma, Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı ile Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’na (Solarex İstanbul) katılarak, fuarların gözdesi oldu.

ANTALYA (İGFA)- Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji, sektörü ile ilgili her türlü etkinlikte yer almaya devam ediyor.
Güneş enerji sistemlerinin öncü firması CW Enerji, 3-5 Haziran tarihleri arasında Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Konya Enerji Zirvesi ve Fuarı ile 10-12 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve sektörün en önemli buluşmalarından biri olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’na (Solarex İstanbul) katıldı.
Fuarlar hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji CEO’su Tarık Sarvan, fuarlarda son teknoloji ile geliştirdikleri ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettikleri yenilikçi ürünlerini sergilediklerini söyledi. Sarvan, fuarların son derece verimli ve başarılı geçtiğini belirterek, “Sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak her türlü organizasyonda yer almaya özen gösteriyoruz. Her iki fuarda süresinde standımız yoğun ilgi gördü. AR-GE çalışmaları sonucu hayata geçirdiğimiz birbirinden değerli ürünlerimizi ziyaretçiler ile buluşturduk” dedi.
Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Enerji olarak, ileri teknolojiye ve katma değere odaklanmaya devam edeceklerini dile getiren Sarvan, sektörün ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmak hedefiyle alanında uzman kadroyla birlikte hızla çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL