İGF Haber

Denizli Buldan Meclisi’nde şehitlere Fatiha

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’de Buldan Belediye Meclisi, Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit düşen kahraman askerlerimiz ruhuna Fatiha okudu. DENİZLİ (İGFA) – Denizli’nin Buldan ilçesinde Belediye Meclisi Mart ayı olağan..

Denizli Buldan Meclisi’nde şehitlere Fatiha

Denizli’de Buldan Belediye Meclisi, Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit düşen kahraman askerlerimiz ruhuna Fatiha okudu.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’nin Buldan ilçesinde Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Türkiye’yi bölmek isteyen, uzantıları yurt dışında olan hiçbir unsurun bunu başaramayacağının altını çizdi. “İşte bir devir Asala, bir devir PKK’yi kullanarak bu ülkeye zarar vermek isteyenlere, bölücülere fırsat aşılamaya çalışan her türlü belayı Allah  bizden uzak tutsun” diyen Başkan Şevik, “Ben İnanıyorum ki bu Millet bu badireleri de atlatacak. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet baki kalacak” dişe konuştu. Mecliste parti gruplarının şehitlerle ilgili konuşmaları sonrasında gündem maddelerine geçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL