İGF Haber

Denizli Büyükşehir’den AK Parti Kadın Kolları’na kutlama

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi seçilen Denizli Milletvekili Nilgün Ök ile yedek üye seçilen..

Denizli Büyükşehir’den AK Parti Kadın Kolları’na kutlama

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi seçilen Denizli Milletvekili Nilgün Ök ile yedek üye seçilen Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi’yi kutladı.

DENİZLİ (İGFA) – AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi’nde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na Denizli Milletvekili Nilgün Ök asil üyeliğe, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi ise yedek üyeliğe seçildi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, uzun yıllardır Denizli’ye birlikte hizmet ettikleri Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ün yeni görevinde de başarılı olacağına inancının tam olduğunu söyledi. 6. Olağan Genel Kurul’da MKYK yedek üyeliğine seçilen Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi’yi de kutlayan Başkan Zolan, “El ele, gönül gönüle Denizli ve ülkemizde pek çok güzel hizmetin altına birlikte imza atacağız. Yolları açık olsun” dedi.

Öte yandan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, MKYK üyeliklerine seçilen Denizli Milletvekili Nilgün Ök ile Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Gamze Sevgi’ye görevlerinde başarılar dileyerek, tebrik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL