İGF Haber

Denizli Büyükşehir’den Gönlüm’e vefa!

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz Halk Ozanı Özay Gönlüm, vefatının 21. yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen online konser ile anıldı. DENİZLİ (İGFA) – Denizli..

Denizli Büyükşehir’den Gönlüm’e vefa!

Denizli’nin halk kültürünü ve ezgilerini tüm dünyaya tanıtan unutulmaz Halk Ozanı Özay Gönlüm, vefatının 21. yılında Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen online konser ile anıldı.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli Büyükşehir Belediyesi, ünlü halk ozanı Özay Gönlüm’ü vefatının 21. yılında unutmadı. Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları Özay Gönlüm’ün 21. Yıl Anma Programı kapsamında sanatçının birbirinden güzel eserlerini seslendirdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları ekibinin de katıldığı program Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesapları ile yerel TV kanalarından yayınlandı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlili sanatçı Özay Gönlüm’ün aramızdan ayrılışının 21. yıldönümü olduğunu belirterek, usta sanatçıyı eserleriyle yaşatmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Zolan, vatandaşların sağlığının her şeyden önemli olduğunu bu nedenle pandemi dolayısıyla programları online olarak düzenlediklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL