İGF Haber

Denizli Merkezefendi’de spor kurslarında yeni dönem başlıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’nin Merkezefendi ilçesinde yeni dönem spor kursu kayıtları başladı. DENİZLİ (İGFA) – Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçede yaşayan vatandaşların daha sağlıklı ve sporla iç içe bir yaşam sürdürmesi adına açılan..

Denizli Merkezefendi’de spor kurslarında yeni dönem başlıyor

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde yeni dönem spor kursu kayıtları başladı.

DENİZLİ (İGFA) – Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçede yaşayan vatandaşların daha sağlıklı ve sporla iç içe bir yaşam sürdürmesi adına açılan spor kurslarının yeni dönemi başladı. Kontenjanla sınırlı olan kurs kayıtları 14 Mart Pazar gününe kadar devam edecek. Futbol (6-14 yaş), basketbol (6-14 yaş), tenis (6 yaş ve üzeri), zumba(15 yaş ve üzeri), pilates(16 yaş ve üzeri), badminton(7 yaş ve üzeri), akıl oyunları ve satranç(5 yaş ve üzeri), voleybol(7 yaş ve üzeri), halk oyunları(8 yaş ve üzeri), jimnastik(4-12 yaş), minder güreşi(8 yaş ve üzeri), robotik kodlama(6-10 yaş) ve fitness(16 yaş ve üzeri) branşlarında ücretsiz olarak eğitimler verilecek.

Kurslar Selçukbey, Sevindik, Gümüşçay, Sümer, Şemikler, Akkonak, Merkezefendi, Servergazi, Gerzele ve Alpaslan Mahallesi kurs merkezlerinde gerçekleştirilecek. Merkezefendililer, www.merkezefendi.bel.tr/kurs adresinden veya 0258 265 3888 numaralı çağrı merkezinden kurslara katılabilir ve detaylı bilgi alabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL