İGF Haber

Denizli Pamukkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı hedef büyüttü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarPamukkale Belediye Spor Kulübü’nün geçen sezon aktifleşen branşı olan kadınlar voleybol takımı, mücadele ettiği 2. Lig 3. Grup’ta sezonu 4. sırada tamamladı. Pamukkale Belediye Başkanı ve Pamukkale Belediyespor Onursal..

Denizli Pamukkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı hedef büyüttü

Pamukkale Belediye Spor Kulübü’nün geçen sezon aktifleşen branşı olan kadınlar voleybol takımı, mücadele ettiği 2. Lig 3. Grup’ta sezonu 4. sırada tamamladı. Pamukkale Belediye Başkanı ve Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı Avni Örki, “Adımızı ligde başarıyla duyuran sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

DENİZLİ (İGFA) – Pamukkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Mehmet Ali Ayhan, sezona başlarken hedef olarak orta sıraları belirlediklerini söyledi. Gelecek sezon çıtayı biraz daha yükselterek Play-off’lara kalmayı hedefleyeceklerini belirten Antrenör Ayhan, kendilerine destek veren başta Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye ve Kulüp Başkanı Birol Konak ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Takım kaptanı Buse Aksu güzel bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, “Sezon başlarken hedefimiz ligi orta sıralarda tamamlamaktı. Ancak biz bundan daha iyisini ortaya koymak için mücadele verdik” dedi. Pamukkale Belediyespor Kulüp Başkanı Birol Konak ise, “Başarılı bir sezon yaşadık. İlk yılımız olduğu için temkinli bir şekilde yol aldık. Bu sezon için beklenenin üzerinde bir başarı elde ettik. Bunda sporcularımızın ve teknik heyetin azimli çalışmaları ile yönetimimizin önemli destekleri payı çok büyük. Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’nin desteği bize büyük güç verdi. Kendisine kulübümüz adına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı ve Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı Avni Örki, kadın voleybol takımının başarılı bir sezonu geride bıraktığını söyledi.  Başkan Örki, yeni sezonda hedeflerini biraz daha büyüterek Play-off oynayıp bir üst ligi zorlamak istediklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL