İGF Haber

Denizli Pamukkale’de hafta sonu mesaisi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’de Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, mesaisine hafta sonunda da devam etti. Eğitimlerine devam eden arama kurtarma ekibini ziyaret eden Başkan Örki, Aktepe Sosyal Tesisleri’ndeki çalışmaları da yerinde inceledi…

Denizli Pamukkale’de hafta sonu mesaisi

Denizli’de Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, mesaisine hafta sonunda da devam etti. Eğitimlerine devam eden arama kurtarma ekibini ziyaret eden Başkan Örki, Aktepe Sosyal Tesisleri’ndeki çalışmaları da yerinde inceledi.

DENİZLİ (İGFA) – Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Arama Kurtarma Ekibi’ni eğitim çalışmalarında ziyaret etti.

1-7 Mart Deprem Haftası öncesi çalışmaları öncesinde AKUT ile ortaklaşa düzenlenen Kentsel Arama Kurtarma eğitimi kapsamında Arama Kurtarma Ekibi ile bir araya gelen Başkan Örki, cihazların kullanımı hakkında da bilgiler aldı. Daha sonra yapımı devam eden Aktepe Sosyal Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Örki, burada da işçilerle sohbet etti.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, mesai gözetmeden çalışmalara devam ettiklerini belirterek, vatandaşların bir çok talebinin yerine getirileceği Aktepe Sosyal Tesisleri şimdiden hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL