İGF Haber

Denizli’de maske, mesafe ve hijyen denetimleri sürüyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKontrollü normalleşme sürecine istinaden uygulanan COVID-19 tedbirleriyle ilgili Dinamik Denetim Modeli ile ülke genelinde başlatılan denetim Denizli’de Vali Ali Fuat Atik öncülüğünde gerçekleştirildi. DENİZLİ (İGFA) – Denizli’de sabah saatlerinden..

Denizli’de maske, mesafe ve hijyen denetimleri sürüyor

Kontrollü normalleşme sürecine istinaden uygulanan COVID-19 tedbirleriyle ilgili Dinamik Denetim Modeli ile ülke genelinde başlatılan denetim Denizli’de Vali Ali Fuat Atik öncülüğünde gerçekleştirildi.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’de sabah saatlerinden itibaren vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Bayramyeri’nde gerçekleştirilen COVID-19 tedbirleri denetimine Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu ve ilgili kurum müdürleri katıldı. Denetimler kapsamında esnaf ve vatandaşlar salgın riskine karşı uyarılarak maske ve mesafe kurallarına dikkat etmeleri gerektiği hatırlatıldı. Valisi Atik, 1 Mart’tan sonra COVID-19 vaka sayılarının düşmesi ve bu bağlamda iller kapsamındaki normalleşmenin ardından rehavete kapılmadan,  kurallara uyarak tedbirleri elden bırakmamamız gerektiğini belirtti. Vali Atik, Denizli’de vatandaşların bilinçli olduğunu ve bu virüsü en kısa zamanda yeneceklerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL