Teknoloji

Denizli’de YENİMEDYADER’in anket sitesi yayında

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’nin öncü internet haber sitelerinin bir araya gelerek kurdukları YENİMEDYADER’in (Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği) www.DenizliAnket.com sitesi yayına girdi. DENİZLİ (İGFA) – DenizliAnket ile Denizlili vatandaşların nabzını tutmayı amaçladıklarını..

Denizli’de YENİMEDYADER’in anket sitesi yayında

Denizli’nin öncü internet haber sitelerinin bir araya gelerek kurdukları YENİMEDYADER’in (Denizli Yeni Medya Yayıncıları Derneği) www.DenizliAnket.com sitesi yayına girdi.

DENİZLİ (İGFA) – DenizliAnket ile Denizlili vatandaşların nabzını tutmayı amaçladıklarını söyleyen YENİMEDYADER Başkanı Serkan Urgancı, öncelikli görevlerinin sorumlu yayıncılık gereği Denizli halkının görüşlerini kamuya yansıtmak olduğunu söyledi. DenizliAnket‘te ilk olarak okurların ilçe belediyeleri hakkındaki görüşlerini yansıtmaya çalışacaklarını ifade eden Başkan Urgancı, YENİMEDYADER üyelerinin aylık 10 milyonu aşan okunma sayısını göz önüne alındığında, yoğun katılımlı ve genel eğilimi yansıtacak sonuçlar almayı beklediklerini kaydetti.

DenizliAnket’teki vatandaşların görüşlerinin toplam kaliteyi de yükselteceğini belirten Başkan Urgancı, “Belediye başkanları 2 yıldır görev başındalar. Anket sonuçlarının belediye başkanlarına da referans noktası olacağını ve toplam kaliteyi artıracağını düşünüyoruz. İlk anketi kentimizin en büyük ilçesi olan Pamukkale ile başlatıyoruz. Sonrasında nüfusa göre büyükten küçüğe doğru devam edeceğiz” diye konuştu. 

Öte yandan anketlerin manipülasyona karşı güvenli olduğunun da altını çizen Urgancı, “DenizliAnket yazılımında güvenliği ön planda tuttuk. Anket sistemi, son yazılım teknolojisi 128 bit şifreleme ile korunuyor. Sonuçlara dışarıdan müdahale edilemiyor. Ankete katılan okurlarımızın IP adreslerini biz dahil kimse göremiyor. Amacımız net sorularla reel sonuçları alabilmek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL