İGF Haber

Diyarbakırlı Erol kardeşler kickboksta Türkiye’yi temsil edecekler

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDiyarbakırlı iki Kardeş olan Türkiye Kick Boks Şampiyonları Bilgin Erol ve Dilek Erol, Türkiye Kick Boks Milli Takımına seçildi. Erol kardeşler, Antalya ‘nın Kemer ilçesinde 07–11 Nisan 2021 Tarihleri..

Diyarbakırlı Erol kardeşler kickboksta Türkiye’yi temsil edecekler

Diyarbakırlı iki Kardeş olan Türkiye Kick Boks Şampiyonları Bilgin Erol ve Dilek Erol, Türkiye Kick Boks Milli Takımına seçildi. Erol kardeşler, Antalya ‘nın Kemer ilçesinde 07–11 Nisan 2021 Tarihleri arasında yapılacak olan Kickboks Büyükler Avrupa Kupası Şampiyonası’nda Türkiye’yi ve Diyarbakır’ı temsil edecek

DİYARBAKIR (İGFA) – Diyarbakırlı iki kardeş olan Türkiye Kick Boks Şampiyonları  Bilgin Erol ve Dilek Erol, COVID-19 pandemisi  sürecinde yaşanan olağanüstü  günlerin ardından normalleşme sürecinde spor etkinliklerine başladı. Erol kardeşler  Antalya’nın Kemer ilçesinde 07–11 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Kickboks  Büyükler Avrupa Kupası Şampiyonası’nda Türkiye Kick Boks Milli Takımı’na seçilerek ülkeyi ve Diyarbakır’ı temsil edecek.

“EN İYİ SONUÇLARLA DÖNECEĞİZ”

İki kardeşten Milli Kickboksçu Bilgin Erol, 2019 yılında yapılan Türkiye Açık Kickboks Şampiyonası, Avrupa Kupası ve Ferdi Kick Boks Şampiyonalarında  aldıkları başarılı dereceler sonucunda toplanan yüksek puanlarla Türkiye  milli takımına  girmeye hak kazandıklarını hatırlattı. Kardeşim ile birlikte Milli Takım aday kadrosuna  çağırılmalarının kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyen Erol, “Nisan ayı içerisinde Antalya’da yapılacak olan şampiyonada ben büyük erkekler 89 Kg da , kız kardeşim Dilek Erol ise Büyük bayanlar 60 kg da birlikte Diyarbakır‘ı temsil etmenin ayrı gurunu yaşayacağız. Asıl Amacımız iki kardeş olarak ilimizi ve ülkemizi en yüksek mevkilere taşımak. Bunun için mutluyuz, çalışıyoruz. Günde çift antrenman yapıyoruz ve en iyi sonuçlar ile döneceğimize eminiz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL