İGF Haber

Erzincan’da afet farkındalığına üniversite iş birliği

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarErzincan Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Erzincan Binali Yıldırım üniversitesi arasında “Afet Farkındalık Eğitimi İş Birliği Protokolü” imzalandı. ERZİNCAN (İGFA) – Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi..

Erzincan’da afet farkındalığına üniversite iş birliği

Erzincan Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Erzincan Binali Yıldırım üniversitesi arasında “Afet Farkındalık Eğitimi İş Birliği Protokolü” imzalandı.

ERZİNCAN (İGFA) – Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörlüğü makamında gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi İş Birliği protokolü İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile imzalandı. Protokole Erzincan AFAD Müdürü Kadir Çelik, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Fatih Ertugay katıldı. Protokol kapsamında, üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin afet ve acil durumlara hazırlık çalışmaları ve “2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı” kapsamında yürütülecek afet farkındalık faaliyetleri ile afet ve acil durum ile sivil savunma faaliyetlerine ilişkin iş birliklerinin yapılacağı kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL