İGF Haber

Erzincan’da Yeşilay yönetiminden Vali Makas’a ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarYeşilay Haftası dolayısıyla Erzincan Yeşilay Şube Başkanı Faruk Kocatürk ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti. ERZİNCAN (İGFA) – Erzincan’da Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Şube Başkanı..

Erzincan’da Yeşilay yönetiminden Vali Makas’a ziyaret

Yeşilay Haftası dolayısıyla Erzincan Yeşilay Şube Başkanı Faruk Kocatürk ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti.

ERZİNCAN (İGFA) – Erzincan’da Yeşilay Haftası dolayısıyla Yeşilay Şube Başkanı Faruk Kocatürk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Vali Makas ile Erzincan’da sürdürülen faaliyetleri paylaşan  Yeşilay Şubesi yöneticileri, il genelinde alkol ve uyuşturucu bağımlılarına ve bağımlı yakınlarına ücretsiz psikolojik ve sosyal destek hizmeti veren Erzincan Yeşilay Danışmanlık Merkezi ile ilgili de brifing verdi. Vali Mehmet Makas ise, iyi ve sağlıklı yaşam amacıyla proje ve faaliyetlerini sürdüren Faruk Kocatürk başkanlığındaki Erzincan Yeşilay Şubesi’nin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL