Gündem

Esnaf Odası üyeleri indirimli reklam hizmeti alacak

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki ile Gemlik Basın imtiyaz sahibi Tarık şeker arasında reklam protokol imzalandı. GEMLİK(GB) Bu imza ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı..

Esnaf Odası üyeleri indirimli reklam hizmeti alacak

Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki ile Gemlik Basın imtiyaz sahibi Tarık şeker arasında reklam protokol imzalandı. GEMLİK(GB)
Bu imza ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyeler, Gemlik Basın ve Sandal TV den indirimli reklam hizmeti alabilecek.
Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, üyelerinin kaliteli ve indirimli reklam hizmet almaları için hizmet anlaşması çerçevesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üye firmalar Gemlik Basın ve Sandal TV nin reklam hizmetlerinden {80effd4d5ca955e4a3b31ac06f47af13385e7a9c41534888bc8ae77abd0af13d} 20 indirimli faydalanabilecekler.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Oda Başkanı İsmail Beki “Bu zor günlerde yapmış olduğumuz esnafa destek kampanyasının amacına ulaşması için Gemlik Basın ve Sandal TV ye kampanyamıza desteklerinden dolayı teşekkür ederim. “Protokol anlaşması çerçevesinde Gemlik Basın ve Sandal TV’nin reklam hizmetlerinden faydalanmak isteyen Oda üyelerimiz Gemlik Basın Sandal TV’ye başvurmaları yeterlidir . Yapılan anlaşmanın Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.(GB) Haber ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL