İGF Haber

Fethiye’de aşı olamayan yaşlılar aşılanıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMuğla’nın Fethiye ilçesinde 65 yaş ve üstü aşı yaptıramayan vatandaşlar, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince evlerinden alınıp, aşı yaptırılmak üzere Fethiye İlçe Sağlık Müdürlüğü önündeki aşılama çadırına götürüldü. MUĞLA..

Fethiye’de aşı olamayan yaşlılar aşılanıyor

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 65 yaş ve üstü aşı yaptıramayan vatandaşlar, Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince evlerinden alınıp, aşı yaptırılmak üzere Fethiye İlçe Sağlık Müdürlüğü önündeki aşılama çadırına götürüldü.

MUĞLA (İGFA) – Fethiye’de COVID-19 aşılaması kapsamında herhangi bir sebepten aşı olmaya gidememiş vatandaşlarla ilgili olarak Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde, aşı sırası gelmesine rağmen aşı olamayan vatandaşlar tek tek tespit edildi. Tespit edilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar polis ekiplerinin yardımı ile evlerinden alınıp, aşı yaptırılmak üzere İlçe Sağlık Müdürlüğü önündeki aşılama çadırına götürüldü. Bugüne kadar COVID-19 aşılaması kapsamında Fethiye genelinde 65 yaş ve üstü vatandaşlara 20 bin civarında aşı yapıldığı ve aşılamanın yüzde 75’nin tamamlandığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL